Osobní trenér Olomouc

TRÉNINKOVÉ LEKCE TRÉNINKOVÝ PROGRAM ŽIVOTOSPRÁVA

Jsem certifikovaný trenér progresivní kalisteniky (progressive calisthenics coach). V současnosti působím jako osobní trenér v Olomouci.

Nabízím:

Komplexní vedení tréninkových lekcí progresivní kalisteniky

 • Čeká tě funkčně silový trénink, který z tvého těla udělá sehraný a skvěle fungující celek. Ať jsi na jakékoli úrovni, posuneme se dál. Jako tvůj trenér tě provedu správnou formou všech cviků, sestavím a povedu tvůj trénink a budu tvoje opora a parťák. Dřina bude ale na tobě.
  • Potřebnou frekvenci cvičení probereme na úvod – záleží na tvých možnostech a cílech
  • Individuální lekce nebo malé skupinky
  • Cena: 500 Kč / 1 lekce pro 1 osobu. Pro nabídku pro skupinové lekce mne prosím kontaktujte.
   • Mohu přijímat poukazy a karty Sodexo – Flexi Pass

Sestavení a pravidelná aktualizace tréninkového plánu

Cvičíš raději sám? Není problém. I tak ale doporučuju nechat si poradit, aby se předešlo zbytečným chybám.  Nabízím sestavení tréninkového plánu na míru (cviky, série, opakování, doby odpočinku, logická návaznost atd.). Stejně tak se budou hodit pozdější aktualizace tvého plánu na základě tvého postupu.

Pro cenovou nabídku plánu mne prosím kontaktujte.

Specializovaný trénink

Už cvičíš a jsi se svým tréninkem spokojen/á, ale nějaká dovednost ti pořád uniká, popřípadě se do ní nechceš pouštět bez pomoci? Chtěl/a by ses naučit např. most ze stoje, stojku, lidskou vlajku nebo dřep na jedné noze? Podíváme se na to! Tréninkové lekce budou postaveny jen okolo tvého specifického cíle.

 • Cena: 400 Kč / 1 lekce.
 • Mohu přijímat poukazy sodexo flexi-pass

Životospráva

Ať už je tvým cílem zhubnout, nabrat svaly nebo zesílit, cesta nikdy nevede jen přes posilování. Kalistenika je zdravé cvičení a nejlepší je proto podpořit ji zdravou životosprávou. Pokud chceš poradit, mrkneme se na to! Ale pozor, stejně jako u samotné kalisteniky je i tady postup zdravý, logický a dlouhotrvající. Rady typu „jak zhubnout do plavek za týden“ u mě nehledej 🙂

Pro více informací mne prosím kontaktujte.

Kromě nadšeného studia všeho, co s kalistenikou souvisí rád také předávám získané zkušenosti a znalosti dál jako trenér.

Nejsem žádný superman a ke všem cvikům jako klik na jedné ruce, dřep na jedné noze nebo klik ve stojce jsem se propracoval skutečně od píky. Na spoustě z těch úžasných dovedností stále pracuji. Po cestě za náročnějšími cviky jsem měl mnoho podnětů být kreativní a vymyslet spousty zlepšováků a tipů, jak k vytouženým cílům snadněji dostat. Proto vím, že na cviky, co se mohou zdát hodně náročné nebo přímo nemožné dosáhne každý bez rozdílu pohlaví, fyzické kondice anebo věku. Musí se ale začít a vydržet u toho.

Dohled a vedení trenéra pomůže hodně, ale bez disciplíny a odhodlání to nejde. Je to na vás! Chcete posouvat své vlastní hranice „nemožného“? Tak pojďme na to!

Aktuálně:

 • Osobní tréninky nabízím na venkovních work out hříštích, popřípadě u sebe nebo u klientů doma. Vše dle domluvy.
 • (Pozastaveno kvůli vládním opatřením) Vedu skupinové lekce Kalisteniky v BEST Fitku v Olomouci, každou středu a neděli od 18:30 (pokročilí) a úterý a pátek od 18:30 (začátečníci). Každý kurz trvá jeden měsíc a plynule na sebe navazují. Více informací rád poskytnu.

V listopadu 2017 jsem absolvoval certifikovaný kurz Instruktor v oblasti fitness, který mne mimo jiné opravňuje k výkonu činnosti osobního trenéra.

V říjnu 2018 jsem absolvoval Progressive Calisthenics Certification. O tom, jaké bylo tento certifikát získat si můžete počíst tady.